Capello podsłuchiwany?!

Gdyby w polskiej piłce wychodziło „na wierzch” tyle sensacyjnych informacji co w angielskiej, to z pewnością przestalibyśmy narzekać na ogólny poziom sportowy. Po seksaferach Terry’ego i Cole’a, przyszła pora na zgoła inną tematykę, przygodowo-sensacyjną.

Okazało się, że w hotelu Hertfordshire, w którym na zgrupowaniu przed spotkaniem z Egiptem przebywała kadra narodowa Synów Albionu, zamontowany był podsłuch. Władze angielskie nie doszły jeszcze kto i po co zdecydował się na rejestrowanie poufnych rozmów Fabio Capello, piłkarzy i najważniejszych piłkarskich oficjeli.

Wiadomo jednak jedno – materiały są niezwykle zawstydzające. Capello wykładał i dyskutował na temat szczegółów taktyki na Mistrzostwa Świata, zawodnicy bez ogródek żartowali sobie ze zdradzonego Bridge’a (no bo wątpimy, że z Terry’ego, który przecież w kadrze pozostał), a to tylko malutka część nagrań. Prawnicy Football Associaton musieli szybko reagować i zablokować możliwość jakiejkolwiek publikacji w mediach, ostrzegając je – tak na wszelki wypadek – przed poważnymi konsekwencjami prawnymi.

W sumie nie mamy nic przeciwko podobnej aferze w Polsce. Znając wysoki poziom kultury osobistej prezesa Grzegorza i selekcjonera Franciszka, dodając biznesowe ciągotki wszystkich polskich działaczy, kreatywność zawodników, moglibyśmy otrzymać iście wybuchowy materiał.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>