Podstawowy bramkarz Flamengo mordercą

Były już bramkarz Flamengo Bruno na dobre żegna się nie tylko z uprawianiem sportu, ale również z wolnościa. Powinien spodziewać się najwyższej kary, po tym jak czynnie uczestniczył w morderstwie swojej byłej dziewczyny – 25 letniej modelki Elizio Samudio.

Bruno przewodził grupie (razem osiem osób; jego rodzina oraz przyjaciele), która porwała a następnie zabiła modelkę. Powód? Samudio zaszła w ciążę. Jej partnerowi to nie było w smak, więc zażądał aborcji. Dziewczyna prawdopodobnie odmówiła.  Po morderstwie jej ciało zostało pokrojone, a następnie zjedzone przez psy. Pozostałości, których nie ruszyły psy, spalono.

Doprawdy przerażające.

Na koniec dodamy tylko, że Bruno nie był przypadkowym piłkarzem, a podstawowym bramkarzem klubu z Rio de Janeiro. W tym sezonie do czasu zatrzymania wystąpił w siedmiu spotkaniach brazylijskiej Serie A (strzelił nawet jedną bramkę) oraz dziewięciu Copa Libertadores.

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>