Kto romansował z gwiazdą Big Brothera?

thomas-imogenAngielskie brukowce sugerują, że jeden z najlepszych zawodników Premier League miał romans ze znaną z „Big Brothera” modelką Imogen Thomas.

Wszystko zaczęło się od przyłapania pary in flagranti przez informatorów „The Sun”. Niestety dla gawiedzi, prawnicy zawodnika szybko uniemożliwili publikację nazwiska swojego klienta, dlatego też wszystko opiera się na wskazówkach, do których musieli ograniczyć się dziennikarze. Wiadomo, że chodzi o zawodnika o klasie powszechnie uznanej, preferującego domowy styl życia, będącym w związku małżeńskim od co najmniej dekady, stawianego za wzór cnót wszelakich, tak na boisku, jak i poza nim. Nieoficjalnie powtarza się jednak jedno nazwisko, które naprawdę szokuje. Piłkarzem, który dopuściłby się zdrady ma być jeden z filarów Manchesteru United.

– Jestem zszokowany. To nieprawdopodobne. Nie mogę w to uwierzyć. On jest tak rodzinnym człowiekiem. Nie wiem co powiedzieć, znając bliskość, panującą w tej rodzinie – miał oznajmić agent piłkarza w „The Sun”.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>