Imogen Thomas – kto to?

defoe

Imogen Thomas

Imogen Mary Thomas, bo tak nazywa się bohaterka jednego z najgłośniejszych romansów w brytyjskim sporcie,  powoli wspinała się po drabinach popularności.

Zaczęła od wygranych wyborów miss Walii w 2003 roku, jednak tak naprawdę znana stała się trzy lata później, gdy zaszczyciła swoją obecnością siódmą edycję brytyjskiej wersji Big Brothera.

Niezwykle popularny na Wyspach program pozwolił Thomas na dobre zagościć w masowej świadomości. Jej wdzięki szybko przyozdobiły okładki magazynów między innymi „Maxim” i „Zoo”.

Najciekawszą częścią jej biografii są oczywiście romanse. Pominąwszy już związki z modelami/aktorami/podobnymi, była towarzyska Giggsa ma „na rozkładzie” innych piłkarzy, żeby wymienić tylko Matthew Collinsa ze Swansea City oraz Jermaine’a Defoe z Tottenhamu Londyn. Ale mało znaczą te nazwiska, gdy dowiedzieliśmy się o Ryanie Giggsie, ostatniej zdobyczy urodziwej Walijki.

thomas-imogen (2) thomas-imogen

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>