Kuchenne rewolucje w PSG!

W Paris Saint-Germain wszystko kręci się wokół Zlatana Ibrahimovicia. Do tego stopnia, że na wniosek Szweda wymieniono personel w klubowej kuchni.

Po wielokrotnych narzekaniach Ibry na jakość i powtarzalność serwowanego jedzenia działacze PSG zdecydowali się na zwolnienie dwóch czołowych kucharzy w Camp de Loges, ośrodku treningowym mistrza Francji.

Dodatkowo zwiększony został budżet na katering dla zawodników. Wcześniej wynosił on 15 euro, teraz sporo więcej. Za taką kwotę wynajęta firma musiała opłacić koszty składników i obsługi.

Działania niespecjalnie dziwią, gdyż szejkowie zrobią prawie wszystko, byle tylko zatrzymać zdecydowanie najlepszego zawodnika zespołu w Paryżu. Ibrahimović w pierwszym sezonie strzelił dla PSG w lidze 30 bramek w 34 meczach, w tym ma już 23 bramki w 27 meczach. Pewnie zmierza po koronę króla strzelców, a jego klub po kolejny tytuł mistrzowski.ibrahimovic

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>