Aktorka z „Podkręć jak Beckham” przyznaje: kocham Gary’ego Neville’a, jest niesamowity!

Jak się okazuje, Keira Knightley, brytyjska aktorka, która z futbolem ma tyle wspólnego, że w 2002 zagrała jedną z ważniejszych ról w filmie „Podkręć jak Beckham”, wielbi innego byłego piłkarza Manchesteru United, Gary’ego Neville’a.

29-letnia kobieta udzieliła wywiadu dla jednej z brytyjskich gazet, w którym poinformowała, że żywi ogromne uczucie do piłki nożnej, podobnie jak do dawnego kapitana „Czerwonych Diabłów”. Ciężko się dziwić, w końcu kobiety podczas oglądania kobiecego meczu widzą nie tylko 22 piłkarzy, ale także starają się wyłowić przystojniaków, z którymi w większości wypadków chętnie umówiłyby się na randkę rozmowę o futbolu.

Knightley przekonuje jednak, że u Anglika urzekł ją nie jego urok osobisty, lecz komentarz, jakiego ten udziela dla jednej z telewizji.

– Jedynym powodem, dla którego posiadam telewizor są mecze piłki nożnej – powiedziała aktorka.

– Kocham komentarz Gary’ego. On jest zajebiście niesamowity, nieziemski, uwielbiam go słuchać! Jest zajebiście niesamowity! Niesamowity! – dodała.

O tych słowach dowiedział się sam zainteresowany, który postanowił odpowiedzieć pięknej aktorce, korzystając ze swojego konta na Twitterze.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>