Kobieta zmorą piłkarza? Tak, jeśli korzysta z Instagrama

Kobieta od powstania świata (przykładu Adama i Ewy nie trzeba nikomu przytaczać), potrafi wprowadzić mężczyznę w różne tarapaty. Zwłaszcza, jeżeli robi to nieświadomie, tłumacząc się, że „skąd mogła wiedzieć, co się stanie”. Przykładem takiego zachowania jest dziewczyna Mario Götzego, która spowodowała, że wokół jej ukochanego powstało sporo drwin i krytyki.

Jak się okazuje „Instagram” jest wynalazkiem bardzo niewdzięcznym i wymagającym zastanowienia przed dodaniem jakiegokolwiek wpisu. Dlaczego? Bo nawet banalne, wręcz populistyczne prawdy w pewnej sytuacji mogą okazać się ciężką hipokryzją. W przypadku reprezentanta Niemiec zdecydowało o tym jedno słowo, którego mimo najszczerszych chęci nie da się z nim powiązać. Szkoda tym większa, że dla jego dziewczyny wydaje się ono kwestią niezwykle ważną.

Cała sprawa dotyczy obrazka, na którym widnieje duży napis „loyality”. Ciężko o gorsze słowo, gdy jest się dziewczyną piłkarza, który w Dortmundzie uchodzi za wielkiego zdrajcę, ślubującego ogromne przywiązanie do klubu, by niedługo potem pójść za pieniędzmi do Bayernu Monachium. Co prawda fatalniej wyglądałoby, gdyby opublikował to sam Mario, ale biorąc pod uwagę popularność, jaką osiągnął ten wpis, można śmiało napisać, że był to strzał w stopę, nie swoją, lecz ukochanego.

Untitled

Jakby tego było mało, pod zdjęciem pojawił się komentarz dziewczyny o treści: „lojalność jest dzisiaj rzadkością”. Jako, że miłość jest pięknym zjawiskiem i powinna trwać po wieki, pozostaje mieć nadzieje, że kobieta nie doszła do tego wniosku dzięki swojemu partnerowi.

Trzeba jednak przyznać, że Ann Kathrin ma także swoje zalety. Untitled2

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>