Mutu w show-biznesie? Ma szansę wystąpić w teledysku Snoop Dogga!

Adrian Mutu, znany rumuński piłkarz, narkoman i diler, który w przeszłości reprezentował takie kluby jak Fiorentina, Chelsea, czy Juventus, zbliża się do zakończenia swojej piłkarskiej kariery. Nie powinien jednak narzekać na brak zajęcia, biorąc pod uwagę szansę na wypromowanie się w teledysku słynnego rapera Snoop Dogga.

Wydaje się więc, że były kapitan reprezentacji narodowej, który słynął z ciężkiego charakteru i niezbyt sportowego trybu życia, wciąż będzie mógł cieszyć się sławą i beztroskim życiem, pełnym rozrywki. Zwłaszcza, że jego udział we wspomnianym klipie jest praktycznie przesądzony, jak przekonuje reżyser teledysku Massimo Caroletti.

– Mutu ma wielki potencjał i dobrze czuje się przed kamerami. Wielu facetów obejrzy to wideo ze względu na niego. Powinien też przyciągnąć wiele kobiet, ze względu na swój atrakcyjny widok – powiedział Włoch.

– Co prawda odbędzie się jeszcze casting, ale bezsprzecznym faworytem jest właśnie Adrian. Przyjaźnimy się już od dwóch lat i moim zdaniem jego przyszłość tkwi w show-biznesie – dodał Caroletti.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>