Seksskandal we Włoszech. Była dziewczyna piłkarza Interu zdradziła go z Mario Balotellim i jego bratem!

Ogromny skandal, którego głównym tematem są seks i zdrada, wywołała we Włoszech modelka Veronica Graf, była partnerka piłkarza Interu Mediolan Saphira Taïdera. Pozująca dla „Playboya” kobieta wyjawiła bowiem, iż podczas bycia w związku z Algierczykiem przespała się z Mario Balotellim i… jego bratem.

24-latka jest aktualnie jedną z uczestniczek włoskiego „Big Brothera” i to właśnie w tym programie wyjawiła pikantne sekrety swojego życia. Wszystko po to, by dopiec byłemu partnerowi i podnieść swoją kobiecą wartość. Nieświadomie jednak mogła przyprawić kłopotów także „Super Mario”.

To wszystko dlatego, że niezadowolona z opublikowanych przez media sensacji będzie zapewne Fanny Neguesha, wieloletnia już partnerka reprezentanta Włoch. Jeśli informacje wyjawione przez Graf rzeczywiście są zgodne z prawdą, oznaczać będzie to, że zdrady dopuścił się także Balotelli.

Cała sprawa pokazuje tylko, że modelka popularnego pisma dla mężczyzn ma słabość do piłkarzy. Jak przyznała, w ostatnim czasie polowała na Gonzalo Higuaina.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>