Robinho kelnerem, czyli przegrany zakład Brazylijczyka [WIDEO]

O tym, że piłkarze lubią żartować wiadomo nie od dziś. Zakłady w świecie sportu, naturalnie nie te bukmacherskie, bo w tych piłkarzom udziału brać nie wolno, nie są także czymś nadzwyczajnym, tym bardziej jeśli chodzi o Brazylijczyków.

Ludzie z Kraju Kawy powszechnie uchodzą za bardzo rozrywkowe i otwarte osoby, zresztą patrząc na kariery niektórych zawodników z Ameryki Południowej, ciężko się z tym nie zgodzić. Udowodnili to Robinho i Gabriel, czyli dwóch brazylijskich przedstawicieli w Milanie.

Dwaj zawodnicy założyli się z sobą, nie zdradzając niestety co było przedmiotem zakładu. Przegranym okazał się były piłkarz Realu Madryt, z czym wiązały się pewne konsekwencje. Zgodnie z ustaleniami musiał bowiem wcielić się w rolę kelnera, wręczającego wygranemu talerz z obiadem podczas klubowego posiłku. Całe zdarzenie zostało udokumentowane przez Gabriela i umieszczone na jego Instagramie.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>