Sex czat atrakcją piłkarzy Manchesteru United

O tym, że piłkarze też ludzie, wiadomo nie od dziś. Pieniądze i sława jakie niesie ze sobą gra w piłkę, zwłaszcza w takim klubie jak Manchester United, dają piłkarzom więcej możliwości w stosunku do kobiet, zwłaszcza do takich, które lubią być na okładkach gazet. Na takiej znalazła się właśnie 28-letnia samotna matka Claire McMullan. Wszystko za sprawą wschodzącej gwiazdy z Kosowa, Adnana Januzaja.

Niecodzienne zainteresowania 19-latka wyszły na jaw za sprawą wspomnianej dziewczyny, która postanowiła na łamach prasy opisać swoją historię, jaką przeżyła dzięki znajomości na czacie internetowym ze wspominanym piłkarzem „Czerwonych Diabłów”.

Blondynka na łamach „Sunday Sun” wspomniała bowiem o tym, że miała przyjemność przebywać na erotycznym czacie wspólnie z zawodnikami Manchesteru. Oprócz Januzaja, jej striptiz podziwiali także Shinji Kagawa oraz Sam Johnstone. Tym samym piłkarze złamali zasady narzucone przez szkoleniowca Davida Moyesa.

Dziewczyna najwięcej opowiadała właśnie o Januzaju, który wiązał z nią również większe plany. Jeśli wierzyć jej słowom, zaproponował nawet, iż będzie opłacał jej loty z Irlandii Północnej do Manchesteru, tak by ich znajomość mogła okazać się jeszcze ciekawsza. Ujął tym McCullan do tego stopnia, że ta określiła głos słodkim diabełkiem, co dla piłkarza United nabiera dodatkowego znaczenia.

Jak widać, nastroje wśród zawodników z Old Trafford są bardzo zróżnicowane. Ostatnio Rio Ferdinand mówił, że wstydzi się pokazywać publicznie ze względu na wyniki osiągane przez drużynę. Wspomniana trójka pokazuje natomiast, że nie ma się czym przejmować, w obliczu możliwości, jakie daje internet.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>