„These bitches love Benzy”, czyli jak napastnik Realu spędza wolny czas [FOTO]

Karim Benzema znany jest z tego, że ściąga na siebie kłopoty. W przeszłości wpakował się chociażby w seks-historię z nieletnią prostytutkę, która bardzo zaszkodziła jego reputacji. Zdarzało mu się również wcielać w rolę kierowcy rajdowego, rozbijając samochody na madryckich ulicach i płacąc mandaty za przekroczenie prędkości.

W ostatnim czasie wydawało się, że Benzema nauczył kontrolować się własne słabości. Niedawno został ojcem, nie boryka się już z ciągnącą się za nim nadwagą, a co najważniejsze, jego obecna forma jest najlepszą od kilku lat. Piłkarz Realu nie dość, że znakomicie prezentuje się w klubie, to odzyskał także zaufania selekcjonera reprezentacji Francji, znów stając się podstawowym napastnikiem kadry, któremu nikt nie liczy już minut bez strzelonej bramki.

Trudno jednak zrozumieć zachowanie 26-latka, który w poniedziałek zamieścił na swoim Instagramie kontrowersyjne zdjęcie z nocnej imprezy, w dodatku z wyjątkowo nietrafionym podpisem. A wszystko to w momencie, gdy Real rozgrywa, być może, swoje najważniejsze spotkania w sezonie.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>