Śpiewający Alves w drodze na trening [WIDEO]

Mimo problemów, z którymi zmaga się ostatnio Barcelona, niektórzy piłkarze znajdują się w znakomitym humorze. Przykładem tego jest Dani Alves. Jak na Brazylijczyka przystało, w dalszym ciągu radości z życia mu nie brakuje.

O 30-letnim obrońce „Blaugrany” jest ostatnio głośno, bowiem wiele mówi się o jego odejściu z Katalonii. Forma Brazylijczyka rzekomo uległa znacznemu spadkowi, przez co w Barcelonie myślą już o transferze jego następcy. Zainteresowany Alvesem jest ponoć Manchester City.

U prawego defensora nie widać jednak zmartwień, gdyż wciąż czerpie radość z gry na Camp Nou, będąc jak zwykle, od dnia zjawienia się w Katalonii, zagorzałym fanem drużyny prowadzonej obecnie przez Gerardo Martino, raz po raz wbijając szpilę Realowi Madryt. Wydatnym dowodem jest na to filmik, który zamieścił na swoim Instagramie. Śpiewający Alves w drodze na trening zawsze w cenie.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>