Nowe stroje Manchesteru United

united logo

Nie dobrnęliśmy jeszcze do połowy kwietnia, a do sieci już wypłynęły prawdopodobne wzory nowych strojów Manchesteru United na sezon 2015/2016. Warto zaznaczyć, że będzie to pierwsze spotkanie „Czerwonych Diabłów” z logo Adidasa.

Ekipa z Old Trafford notuje aktualnie świetną serię ligową, odniosła pięć kolejnych zwycięstw, dzięki czemu wskoczyła na trzecie miejsce w tabeli, gwarantujące bezpośredni udział w przyszłej edycji Ligi Mistrzów. To z pewnością wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów, którzy jeszcze na początku rozgrywek z niepokojem mogli patrzeć w przyszłość.

Dodatkowo w internecie pojawiły się świeżutkie zdjęcia nowych koszulek dla „Czerwonych Diabłów” i trzeba przyznać, że prezentują się całkiem okazale. Wydaje się, że szczególnie trzeci komplet przypadnie angielskim kibicom do gustu.

Oto i wspomniane zdjęcia:

Strój domowy

manunited_adidas_1

Strój wyjazdowy

ychYHcm

Strój alternatywny

gAeJPo5

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>