Tego kibica porażka Liverpoolu kosztowała szczególnie

liv stadion

Pewien fan „The Reds” nie będzie miło wspominał ostatniej soboty. Nie dość, że Liverpool odniósł srogą porażkę z Arsenalem, to dodatkowo musiał nieco zmienić swoją fryzurę.

W sobotnie popołudnie „Kanonierzy” podejmowali na własnym stadionie gości z Liverpoolu. Ostatnie kilka minut pierwszej połowy, w których gospodarze strzelili trzy gole, ustawiły przebieg meczu i goście chcieli jak najprędzej wrócić do domu. Nie dla wszystkich jednak kibiców porażka ukochanego zespołu była jedynym nieszczęściem tego dnia.

Jeden z fanów „The Reds” założył się bowiem ze znajomym z Londynu, że jeżeli Liverpool poniesie porażkę, zmodyfikuje swoją dotychczasową fryzurę. Jako, że mecz zakończył się właśnie takim rezultatem, biednemu mężczyźnie nie zostało nic innego, jak spełnienie danej obietnicy. Kilka ruchów maszynką i tak oto prezentuje się nowy „hairstyle” tegoż kibica.

livepool kibic

Co najgorsze, będzie on musiał pokazywać się na mieście z taką fryzurą przez osiem dni od rozegrania spotkania.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>