Giggs podjął długo wyczekiwaną decyzję!

giggs

Legenda Manchesteru United Ryan Giggs podjął bardzo ważną decyzję dotyczącą swojego rodzinnego życia, mianowicie przeprosił po latach swojego młodszego brata.

Seksafera z udziałem byłego reprezentanta Walii byłą jedną z nagłośniejszych na Wyspach. Ryan poznał Natashę w jednym z klubów w Manchesterze i od razu nawiązał z nią gorący romans, który trwał przeszło osiem lat(!).

W międzyczasie brat Ryana, Rhodi, za namową swojego brata, postanowił zapoznać się z Natashą, by potem ją poślubić. Mimo tego starszy z braci nadal utrzymywał z Natashą stosunki seksualne. Prawda wyszła na jaw w 2011 roku i od tamtej pory kontakt między braćmi zupełni zanikł.

giggs ff4

„The Sun” podało informację, że 41-letni dziś Ryan zadzwonił do młodszego brata i przeprosił go za romans, jakiego dopuścił się z jego byłą żoną (para rozwiodła się dwa lata temu). Ponadto bracia udali się razem w niedzielę wielkanocną do jednego z barów, aby przedyskutować sprawy z przeszłości.

giggs

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>