Kenny Miller jak Tim Wiese?

boxing-ring-149840_640

Były reprezentant Niemiec Tim Wiese z piłkarza przeistoczył się w profesjonalnego wrestlera. Czy taka sama przyszłość czeka napastnika Rangers Kenny’ego Millera?

Wczorajszej nocy w Glasgow odbyła się gala World Wrestling Entertainment (WWE), podczas której miało miejsce zaskakujące zdarzenie. W pewnym momencie na ringu pojawił się świetnie znany wszystkim kibicom w Szkocji 35-letni Kenny Miller.

Napastnik zamienił kilka słów z sędzią, po czym udał się na trybuny. Według angielskich mediów Miller może być kolejnym zawodnikiem, który zamiast spokojnej ścieżki prowadzącej do studia Sky Sports, wybierze drogę usłaną kolcami i zostanie profesjonalnym wrestlerem. Sam zawodnik przyznał, że od kilku lat interesuje się tym sportem.

Jak na razie, Miller ma ważny kontrakt z Rangers, więc do szybkiego wejścia w życie wrestlingu nie dojdzie, lecz kto wie, co się wydarzy w następnych latach. Jedno jest pewne, jeżeli były reprezentant Szkocji chce zostać wrestlerem, koniecznie musi przybrać na masie, ponieważ do Wiese sporo mu brakuje…

Kenny-Miller-WWE-MAIN

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>